• Doprava zdarma nad 1000 Kč
  • Doba dodání: "zboží vždy čerstvé do 7 dnů"

Pro kutily

EAZYFIX vám pomůže s každou prací

Pro dosažení dokonalého výsledku

Myslíme si, že je důležité, abyste si vybrali správné produkty, provedli opravu správnými kroky a tipy a abyste dosáhli výsledku, na který můžete být hrdí. Abychom mohli vykonávat svou práci EAZY, vytvořili jsme akademii pracovních příležitostí, kde můžete vždy hledat tipy, dotazy a rady. Díky našim praktickým tipům můžete opravu provést ještě snadněji. Čtením DIY blogů se dozvíte více o opravách dřeva a stěn. Pokud dodržíte krok za krokem plán správného poškození, dosáhnete nejlepšího konečného výsledku. Sledujte online pracovní školení a živě uvidíte, jak provést opravu. Už nikdy nemusíte provádět opravy sami, EAZYFIX vám pomůže!

100% ZÁRUKA ÚSPĚCHU: ZÁRUKA DOKONALÉ OPRAVY

S EAZYFIX máte zaručený krásný a odolný výsledek: pokud budete správně postupovat podle kroků, vaše oprava vydrží roky! Neříkáme to jen tak. Na 100% záruku úspěchu se na nás můžete spolehnout. Co to znamená? Úspěch zaručen V této DIY akademii najdete užitečné školicí kurzy a videa , která vám krok za krokem ukáží, jak profesionálně opravit hnilobu dřeva. Naši zaměstnanci jsou navíc připraveni vám osobně poradit. Nedosahujete přesně takového výsledku, ve který jste doufali? Poté vás navštíví jeden z našich zaměstnanců, aby to vyřešil. Nejvyšší kvalita produktů Produkty, které u nás zakoupíte, jsou té nejvyšší kvality. To znamená, že vaše oprava vydrží dlouho: žádné nevzhledné praskliny nebo kolapsy již po několika měsících. Nejste zcela spokojeni s některým z vašich produktů? Společně pak hledáme řešení, které vám udělá radost. Trvale dobré Nejudržitelnější produkty pro kutily: najdete je u nás. Jsme dokonce tak přesvědčeni, že s naším Wood Rot Fillerem nebo Fillerem získáte kompletní 5letou záruku na vaši opravu.

SNADNÉ TIPY

Jak pracujete bezpečně a efektivně? Jak užitečné nástroje zajistí rychlejší a snadnější provedení opravy? A jaké triky můžete při opravě nebo po ní použít? V našich EAZYTIPS se můžete podívat, na co byste si měli dát při opravě dřeva pozor. Podívejte se například na tipy, jak odstranit hnilobu dřeva pomocí frézy nebo jak snadno vyčistit odpad. Kromě toho existuje mnoho dalších EAZYTIPS, které vám pomohou s opravou dřeva.

HNILOBA DŘEVA V RÁMU OKNA

Toto video s tipem vám ukáže, jak sami opravit hnilobu dřeva v okenním rámu.

MÍCHÁNÍ 2SLOŽKOVÉHO TMELU

Toto video s tipem vám přesně ukáže, jak míchat 2složkové pasty od Eazyfix.

OPRAVNÁ TLOUŠŤKA

Jak široká a hluboká by měla být opravované místo, aby se dala vyplnit tmelem na dřevo? Vysvětlíme vám to v tomto tipovém videu.

FINALIZACE OPRAVY HNILOBY DŘEVA

Naučte se, jak znovu vytvořit detaily okenního rámu pomocí tmelu na dřevo.

ODPAD DO RUKAVICE

Odpad snadno zlikvidujte pomocí nitrilových jednorázových rukavic EAZYFIX. Jedná se o účinný a super čistý způsob opravy hniloby dřeva.

PLASTOVÁ ŠPACHTLE JAKO ŠABLONA

Plastovou špachtli lze použít různými způsoby. Použijte jej například jako šablonu pro reprofilaci původního tvaru dřeva.

BLOGY

Co je hniloba dřeva a jak ji poznáte? Jak předcházíte hnilobě dřeva? Jak odstraňujete hnilobu dřeva? Podobné otázky jsme zpracovali v řadě blogů. Kromě toho se na našich blozích diskutuje o mnoha dalších tématech. Můžete si přečíst více o EAZYFIX, našich produktech, opravách, výhodách a tipech. Přečtěte si například blog o nejčastějších chybách při opravě hniloby dřeva, ale také o výhodách epoxidového plniče na dřevo.

PRACOVNÍ ŠKOLENÍ

Se značkou EAZYFIX ® nabízíme kutilům profesionální řešení oprav dřeva. Kvalita je u EAZYFIX prvořadá. Myslíme si, že je důležité, aby každý domácí kutil vždy dosáhl toho nejlepšího výsledku a užil si perfektní opravu po mnoho let. Z tohoto důvodu je důležité, aby každý, kdo má hnilobu nebo poškození dřeva, byl obeznámen s technikami opravy.

A proto pravidelně pořádáme různá online školení. Na těchto školeních vás náš odborník v oboru opravy dřeva naučí vše o tom, jak svépomocí opravit hnilobu a poškození dřeva. Jedinečná příležitost pro zvídavé kutily. Sledujte trénink online na počítači, tabletu nebo mobilu. Během živého vysílání odpovídáme na všechny vaše dotazy ohledně hniloby dřeva a dalších poškození dřeva živě. Své dotazy pište přes chat!