• Doprava zdarma nad 1000 Kč
  • Doba dodání: "zboží vždy čerstvé do 7 dnů"

O nás

KDO JE EAZYFIX?

EAZYFIX je produktová řada společnosti Repair Care Home, dceřiné společnosti Repair Care. Kořeny obou specializovaných společností leží v Nizozemsku. Se značkou EAZYFIX® nyní nabízíme také kutilům profesionální řešení pro vlastní opravy dřeva. Naše výrobky jsou určeny všem, kteří mají potíže s hnilobu nebo poškození dřeva a chtěli by tento problém snadno a levně vyřešit sami. Produkty EAZYFIX se již prodávají v Německu, Nizozemsku, Anglii a České republice.

Příliš často se v první řadě uvažuje o výměně shnilého nebo poškozeného dřeva - to obvykle stojí velké množství peněz, ale hniloba se může v novém dřevě rychle znovu objevit. Hniloba dřeva nebo jiné poškození dřeva je téměř ve všech případech lokálním problémem. To znamená, že ve většině případů je dřevo kolem poškození dokonale zdravé. Proto vám chceme ukázat co je to jednodušší, udržitelnější a nákladově efektivnější. Konkrétně tím, že dřevo jednoduše opravíte sami (namísto jeho výměny).

A rádi vám pomůžeme s opravami. Kromě vysoce kvalitních produktů vám nabízíme také rozsáhlou podporu. Chtěli byste se dozvědět více o Repair Care (Home) a jste zvědaví, kdo stojí za značkou EAZYFIX® Pak rychle čtěte dál.

O nás

NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ HNILOBY DŘEVA A POŠKOZENÍ DŘEVA

O nás

PROČ SE EAZYFIX DOSTAL NA TRH?

Jmenuji se Robert-Jan Corporaal a v Repair Care jsem začal pracovat před více než 15 lety. Přivítala mě příjemná atmosféra s otevřenou firemní kulturou s přátelskými a pracovitými kolegy! Po několika letech na pozici marketingového manažera jsem byl povýšen na obchodního ředitele.

Od samého začátku, od té doby, co jsem začal pracovat v Repair Care, jsem přemýšlel o produktové řadě speciálně pro kutily. Nápad byl v mé mysli několik let, ale nakonec to chvíli trvalo, než se myšlenka mohla proměnit v realitu. Ve svém volném čase pravidelně provádím manuální práce ve svém domě a kolem něj. Ale oprava hniloby dřeva nikdy příliš nefungovala (s existujícími řešeními pro kutily). Často jsem nemohl místo opravy finalizovat a re modelovat tmelem, v místě opravy se objevily praskliny nebo se místo opravy seschlo a propadlo. A to i přesto, že jsme již měli přesně tu správnou technologii v Repair Care! Byla zapotřebí dobrá produktová řada pro šikovné poloprofesionální kutily. Před několika lety jsme se rozhodli pracovat na této myšlence a vytvořit značku pro poloprofesionální kutily. To, co začalo rozsáhlým průzkumem trhu, se rozrostlo do dobře promyšlené, dobře zavedené značky s různými produkty.

Pokud je spokojen zákazník, jsem spokojen i já. Společně se svým týmem kladu velký důraz na kvalitu, servis a kontakt s našimi zákazníky. Jsem přesvědčen, že právě v tom je naše přidaná hodnota.

VŽDY VÁM RÁDI POMŮŽEME

NAŠI SPECIALISTÉ

Tým EAZYFIX se skládá ze tří specialistů: Robert-Jan jako zakladatel EAZYFIX, Dion jako návrhář obsahu a Nina jako expert na online marketing. Jsme také podporováni specialisty na opravy v oblasti vývoje produktů, logistiky a administrativy. Jako menší tým zajišťujeme nejlepší možnou podporu, osobní kontakt se zákazníky a neustálou optimalizaci značky EAZYFIX®

Máte-li jakoukoli zpětnou vazbu k našim produktům, službám nebo službám, dejte nám prosím vědět. Chceme se neustále zlepšovat a rozvíjet!